Rea Tech – Yazılım ve Tasarım Çözümleri

Türkiye'nin en büyük kurumlarına üretmeye, geliştirmeye ve icat etmeye devam ediyoruz.

İşletmeleri akıllı teknolojilerle güçlendirerek size özel çözümler sunuyoruz.

Şirketlerinin dijital dünyadaki yüzlerini emanet eden iş ortaklarımıza, en son teknolojiler ışığında hızlı, karlı, güvenli ve etkin çözümler sunabilmek için çalışıyoruz.

Başarıya ve müşteri memnuniyetine giden yolda ilk adım doğru iletişim ve ihtiyaca özel çözümler üretebilmektir. Bu noktada sizi dinleyip neye gereksinim duyduğunuzu belirliyor ve size özel çözümler sunarak sistemli, planlı ilerliyoruz.

Özel Yazılımlar

Türkiye'nin en büyük Web, Windows ve mobil tabanlı projeler üreten firmasıyız. Her geçen gün hızla ve emin adımlarla ilerliyoruz.

Devamı

Mobil Yazılım Geliştirme

Projelerinizin gereklilikleri doğrultusunda uzman ekibimizle firmanıza özel mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Devamı

Danışmanlık

Her biri alanında uzman kadromuzla sektöre girdiğimizden bu yana proje geliştirme, analiz, tasarım, ürün geliştirme, konularında danışmanlık sağlıyoruz.

Devamı
12++
45+
10+

Ekibimizle Tanışın

İletişim gücü yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmiş takım arkadaşlarmızla tanışın. Yazılım teknik ekibimiz, projenin bütün aşamalarında bilgi sahibi kişilerden oluşmaktadır. Analist, yazılımcı (tasarımcı, geliştirici) ve test uzmanı gibi rollerde görev almaktadırlar.

Yazılım Uzmanı Sevda Yılmaz
Yazılım Uzmanı Hakan Çelik
Takım Lideri Sibel Gümüş
İnsan Kaynakları Haluk Gümüş

100%

Bugüne kadar birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızın ilk projelerini tamamladıktan sonra müşteri memnuniyeti doğrultusunda devam eden projelerimizde başarı oranımız %100'dür.

Devamı
yukarı çık