Size Özel Çözümler

Özel Yazılımlar

REA Tech, platformlar arası, zengin özelliklere sahip kurumsal ve tüketiciye dönük web uygulamaları sağlar. Bu ayrıca, işletmenizin acil ihtiyaçlarını karşılamak veya hedeflerine ulaşmak için sizlere yazılım çözümleri tasarlama, oluşturma, entegre etme, ölçeklendirme ve yükseltme süreci sunar. BT alanındaki 4 yıllık deneyimi, çeşitli teknoloji yığınlarındaki ve 12 sektördeki uzmanlığı birleştirerek, güvenilir ve çevik dijital çözümlerle karmaşık zorlukları çözmenize yardımcı olur.

Genellikle şirket içi geliştirme ekipleri tarafından gerçekleştirilirler. Projeler, gereksinim toplama, kod oluşturma, test etme ve devreye alma gibi tanıdık adımlardan geçer ve Agile, DevOps veya Rapid Application Development gibi metodolojileri uygular.


Süreç Nasıl İşler

Mobil Yazılımlar

Projelerinizin gereklilikleri doğrultusunda uzman ekibimizle firmanıza özel mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Devamı

Danışmanlık

Her biri alanında uzman kadromuzla sektöre girdiğimizden bu yana proje geliştirme, analiz, tasarım, ürün geliştirme, konularında danışmanlık sağlıyoruz.

Devamı

İçerik Yönetim

Düzenli olarak gözden geçirdiğimiz içeriklerle ve her adımınızda doğru planla vizyonunuzu ve hedeflarınızı yukarıya taşıyoruz.

Devamı

Neden Biz

İşinizi herkesten daha iyi bilirsiniz, bu yüzden ilk adımımız sizi dinlemek sonrasındaysa araştırmak, sektörünüzün detaylarını bilmek hedef kitlenize ulaşmak için çok önemlidir. Sonuca ulaşmada doğru plan yapmak ve sistemli ilerlemek sizi başarıya taşıyacaktır.
Müşterilerimizin hedeflerini ve bulundukları pazarın önemini çok iyi biliyoruz ve hedefleriniz doğrultusunda çalışıyoruz.Bunun için her seferinde yeni çözümler,fikirler üretip, memnuniyetinizi ve başarınızı bir adım ileriye taşıyoruz.
Projelerinizde zamanlama ve bütçenin önemini iyi biliyoruz. Doğru şekilde hızlı teslimatı olabilir en uygun şekilde fiyatlandırmak temel hedeflerimiz arasında bulunmaktadır.İşte bu yüzden yer aldığımız ve teslim ettiğimiz onlarca projede müşteri memnuniyetimiz oldukça yüksektir.

Anahtar Özellikler

Müşteri Memnuniyeti Doğru ve Değerinde Fiyatlandırma

  • Çevresel Yazılım Tasarımı
  • Veri ve Bilgi Güvenliği
  • Güçlü ve Akılcı Entegrasyon
  • Zengin Ön Uç
  • Test Odaklı Yaklaşım
  • Tam Belgeler
  • Yüksek Kaliteli Tasarım

Ekibimizle Tanışın

İletişim gücü yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmiş takım arkadaşlarmızla tanışın. Yazılım teknik ekibimiz, projenin bütün aşamalarında bilgi sahibi kişilerden oluşmaktadır. Analist, yazılımcı (tasarımcı, geliştirici) ve test uzmanı gibi rollerde görev almaktadırlar.

Etkinliğimize ve becerilerimize bir göz atalım

Karar verdiğimiz şeyi tamamlamak için tm ekibimizle dikkatle çalışıyoruz

Planlama
Analiz
Dizayn

İletişimde Kalalım.

Dilerseniz bize numaranızı bırakın.İhtiyaçlarınız ve gereklilikleriyle ilgili uzman ekibimiz size dönüş yapsın...

support@reateknoloji.com

Kullandığımız Teknolojiler

Yüksek düzeyde güvenlik ve performans sağlamak için en son teknolojiyi kullanıyoruz ve müşterilerimiz tarafından kullanılan sistemleri ve platformları güncellemeye büyük özen gösteriyoruz.

yukarı çık