Digital Başarınız için Çalışıyoruz

Özel Yazılımlar

Türkiye'nin en büyük Web, Windows ve mobil tabanlı projeler üreten firmasıyız. Her geçen gün hızla ve emin adımlarla ilerliyoruz.

Devam

Mobil Yazılım Geliştirme

Projelerinizin gereklilikleri doğrultusunda uzman ekibimizle firmanıza özel mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Devam

Danışmanlık

Her biri alanında uzman kadromuzla sektöre girdiğimizden bu yana proje geliştirme, analiz, tasarım, ürün geliştirme, konularında danışmanlık sağlıyoruz.

Devam

İçerik Geliştirme

Deneyimli içerik geliştirme uzmanlarımız, kurumsal video, post prodüksiyon, e-öğrenme içeriği gibi proje gereklilikleri doğrultusunda çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Devam

Proje Geliştirme

Proje geliştirme ve yönetimi, kararlaştırılan parametreler dahilinde kabul kriterlerine göre belirli hedeflere ulaşmak için süreçlerin, yöntemlerin, becerilerin, bilgi ve deneyimlerin uygulanmasıdır. Bu noktada gerçekleştirilen her adımın itinayla kontrol edilmesi ve gerekliliklerinin belirlenmesi hayati önem taşımaktadır. Herhangi bir proje başlangıcında, planlamasında, yürütmesinde ya da kontrolünde proje yönetimi çerçevesinde yapılacak işler bulunur. Bu işlerin profesyonelce yürütülmesi kurumun gelişmişliğiyle doğru orantılıdır. Bu nedenle, şirketler profesyonel yardımlar almalıdırlar. Kaynakları ve enerjiyi en verimli şekliyle kullanabilmek için proje yönetiminde gerekli aşamaları iyi anlamak gerekir.

  • Projenin Tanımlanması
  • Analizlerin Yapılması
  • Tasarım Aşaması
  • Programın Kodlanması
  • Değerlendirilip Test Edilmesi
  • Performans ve Bakım
support@reateknoloji.com
01

Agile Proje Yönetimi Scrum

Agile proje yönetimi, projenin başarılı şekilde tamamlanmasına yönelik yinelemeli bir yaklaşım benimser. En yaygın olanı Scrum’dur. Scrum projeyi küçük parçalara ayırarak yönetmeyi sağlar. Bu sayede her parça üzerinde istenildiği zaman değişiklikler yapılabilir.

02

GitLab Task Yönetimi

GitLab, GitHub‘ın open source yani açık kaynaklı ve ücretsiz alternatifi olarak tanımlanabilmektedir. Ayrıca geliştirici toplulukları ve kuruluşlar tarafından, kod gelişim, depolama ve continuous integration olarak tabir edilen takibin devamlılığı için kullanılmaktadır.

03

Test Odaklı Geliştirme

Yazılıma ait analiz ve teknik tasarım aşamaları ile ilgili dökümanlar, test ekibi tarafından incelenip test edilecek (edilmeyecek) modüller belirlenir. Ardından risk analizi yapılır. Ekip içinde görev paylaşımı ve zaman planlamasının yapılmasının ardından testin sonlandırma kriterleri belirlenir. Ayrıca programa belirli girdiler verildiğinde hangi çıkışların ne şekilde alınması gerektiğini bildiren test case senaryoları da bu sürece dahildir.

04

Devam Eden Gelişim ve Entegrasyon

CI/CD, uygulamaları tercih edilen yöntemlerden birisidir. Kullanılan ana kavramlar şu şekildedir; sürekli entegrasyon, sürekli teslimat ve sürekli dağıtım.CI/CD, sorunlara bir çözüm olarak da kullanılmaktadır. Yeni kodun entegre edilmesi, geliştirme ve operasyon ekipleri de buna dahildir.

12+
45+
10+

Ekibimizle Tanışın

İletişim gücü yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmiş takım arkadaşlarmızla tanışın. Yazılım teknik ekibimiz, projenin bütün aşamalarında bilgi sahibi kişilerden oluşmaktadır. Analist, yazılımcı (tasarımcı, geliştirici) ve test uzmanı gibi rollerde görev almaktadırlar.

Etkinliğimize ve becerilerimize bir göz atalım

Karar verdiğimiz şeyi tamamlamak için tüm ekibimizle dikkatle çalışıyoruz.

Planlama
Uygulama
Test

İletişimde Kalalım.

Dilerseniz bize numaranızı bırakın. İhtiyaçlarınız ve gereklilikleriyle ilgili uzman ekibimiz size dönüş yapsın...

support@reateknoloji.com

Kullandığımız Teknolojiler

Yüksek düzeyde güvenlik ve performans sağlamak için en son teknolojiyi kullanıyoruz ve müşterilerimiz tarafından kullanılan sistemleri ve platformları güncellemeye büyük özen gösteriyoruz.

yukarı çık