Hızlı, Güvenilir ve Yenilikçi Yaklaşım


Danışmanlık

Danışmanlık hizmetimizle kurum ve kuruluşların yaptıkları yazılım yatırımlarının daha doğru, etkin ve verimli kullanılmasını sağlıyoruz.Bilgi ve tecrübe aktarımı yaparak müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre projeler üretip, stratejiler geliştiriyoruz. Ürünlerimizi tasarlarken gerekli teknolojileri kullanmanın önemini de biliyoruz

Ek olarak, iyileştirme veya otomatize etme amacıyla mevcut süreçleri incelemek, yazılımla ilgili kullanıcı ihtiyaçlarını anlamak için kullanıcılarla konuşmak, yazılımla ilgili sistem ihtiyaçlarını anlamak, proje kapsamında yapılacak olan toplantılara katılmak ve ilgili raporlamaları yaparak gerekli teknik dokümanları hazırlıyoruz.

Ayrıca yazılım geliştirme yaşam döngüsü (SDLC) süreçlerinde hazırlanan dokümanların standartlara uygunluğunu kontrol ederek ekip içerisinde yer alan test uzmanları ve analiz danışmanları ile iletişim halinde kalıp, gerekli durumlarda destek veriyoruz. Teknolojinin projeye nasıl entegre edileceğini, ne şekilde kullanacağını yazılım geliştiricilere aktarırken yazılım programını yürütüp, programını yapıyoruz. Çıkabilecek sorunlarda ise yardım ve desteğimizle 7/24 yanlarında oluyoruz.Süreç Nasıl İşler

Mobil Yazılımlar

Projelerinizin gereklilikleri doğrultusunda uzman ekibimizle firmanıza özel mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Devamı

Özel Yazılımlar

Türkiye'nin en büyük web windows ve mobil tabanlı projeler üreten firmasıyız. Her geçen gün hızla ve emin adımlarla ilerliyoruz.

Devamı

İçerik Yönetim

Düzenli olarak gözden geçirdiğimiz içeriklerle ve her adımınızda doğru planla vizyonunuzu ve hedeflarınızı yukarıya taşıyoruz.

Devamı

Neden Biz

İşinizi herkesten daha iyi bilirsiniz, bu yüzden ilk adımımız sizi dinlemek sonrasındaysa araştırmak, sektörünüzün detaylarını bilmek hedef kitlenize ulaşmak için çok önemlidir. Sonuca ulaşmada doğru plan yapmak ve sistemli ilerlemek sizi başarıya taşıyacaktır.
Müşterilerimizin hedeflerini ve bulundukları pazarın önemini çok iyi biliyoruz ve hedefleri doğrultusunda çalışıyoruz. Bunun için her seferinde yeni çözümler fikirler üretiyoruz. Amacımızsa memnuniyetinizi ve başarınızı bir adım üste taşımak.
Projelerinizde zamanlama ve bütçenin önemini iyi biliyoruz. Doğru şekilde hızlı teslimatı olabilir en uygun şekilde fiyatlandırmak temel hedeflerimiz arasında bulunmaktadır. İşte bu yüzden yer aldığımız ve teslim ettiğimiz onlarca projede müşteri memnuniyetimiz oldukça yüksektir.

Anahtar Özellikler

Müşteri Memnuniyeti - Doğru ve Değerinde Fiyatlandırma

  • Sektör gereklilikleri doğrultusunda çözümler üretmek
  • Test odaklı yaklaşım ve takip süreci
  • Doğru stratejiler ve çözümler sunmak

Ekibimizle Tanışın

İletişim gücü yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmiş takım arkadaşlarmızla tanışın. Yazılım teknik ekibimiz, projenin bütün aşamalarında bilgi sahibi kişilerden oluşmaktadır. Analist, yazılımcı (tasarımcı, geliştirici) ve test uzmanı gibi rollerde görev almaktadırlar.

Etkinliğimize ve becerilerimize bir göz atalım

Karar verdiğimiz şeyi tamamlamak için tm ekibimizle dikkatle çalışıyoruz

Planlama
Uygulama
Test

İletişimde Kalalım.

Dilerseniz bize numaranızı bırakın. İhtiyaçlarınız ve gereklilikleriyle ilgili uzman ekibimiz size dönüş yapsın...

support@reateknoloji.com

Kullandığımız Teknolojiler

Yüksek düzeyde güvenlik ve performans sağlamak için en son teknolojiyi kullanıyoruz ve müşterilerimiz tarafından kullanılan sistemleri ve platformları güncellemeye büyük özen gösteriyoruz.

yukarı çık