Bir Mobil Yazılımdan Çok Daha Fazlası
İçerik Geliştirme

Çoğu işletmenin web sitelerine makaleler ve bloglar eklediğini ve sosyal medyada sık sık gönderi paylaştığını fark ettiniz mi? İnternet, işletmelerin tüketicilere ulaşma ve tüketicilerle iletişim kurma şeklini değiştirdi. Bloglar, makaleler, gönderiler ve daha fazlası, bir işletmenin içerik stratejisinin parçasıdır. İçerik geliştirme, markaların mevcut müşterilerini elde tutmasına ve potansiyel müşterilerle bağlantı kurmasına yardımcı olur. Müşteri adayı oluşturmaya ek olarak, bir içerik oluşturma stratejisine sahip olmanın başka birçok faydası vardır. İçerik geliştirme, yazma ve düzenleme, bilgi mimarisi, teknoloji platformları, pazarlama ve desteği önemli süreçlerdir. İlgili bilgileri keşfetmek için bir bağlantıya tıklamak, içeriğinizi paylaşmak, yorumlamak veya ödüllendirmek kullanıcıları markanızla etkileşime geçmeye teşvik eder.

Ayrıca, teknik yayınlardan yeni medya, mobil ve mühendislik hizmetlerine kadar, şirketinizin ürün ve hizmetlerini en etkin şekilde kullanmak, satmak ve desteklemek için ihtiyaç duyduğunuz içeriği oluşturmaktayız. Müşterilerimizin iş, kültürel ve finansal hedefleriyle memnuniyetlerini artırmak ve birden fazla formatta yeniden kullanılabilir olmak için en uygun şekilde harmanlanmış geliştirmelerimizle yanlarındayız


Süreç Nasıl İşler

Mobil Yazılımlar

Projelerinizin gereklilikleri doğrultusunda uzman ekibimizle firmanıza özel mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Devamı

Danışmanlık

Her biri alanında uzman kadromuzla sektöre girdiğimizden bu yana proje geliştirme, analiz, tasarım, ürün geliştirme, konularında danışmanlık sağlıyoruz.

Devamı

Özel Yazılımlar

Düzenli olarak gözden geçirdiğimiz içerikler ve her adımınızı planlayarak, vizyonunuzu ve hedeflerinizi yukarıya taşıyoruz.

DevamıNeden Biz

İşinizi herkesten daha iyi bilirsiniz, bu yüzden ilk adımımız sizi dinlemek sonrasındaysa araştırmak, sektörünüzün detaylarını bilmek hedef kitlenize ulaşmak için çok önemlidir.Sonuca ulaşmada doğru plan yapmak ve sistemli ilerlemek sizi başarıya taşıyacaktır.
Müşterilerimizin hedeflerini ve bulundukları pazarın önemini çok iyi bilirken, hedefleri doğrultusunda çalışıyoruz. Bunun içinse her seferinde yeni çözümler ve fikirler üretiyoruz. Amacımız memnuniyetinizi ve başarınızı bir adım üste taşımak.
Projelerinizde zamanlama ve bütçenin önemini iyi biliyoruz. Doğru şekilde hızlı teslimatı olabilir en uygun şekilde fiyatlandırmak temel hedeflerimiz arasında bulunmaktadır.İşte bu yüzden yer aldığımız ve teslim ettiğimiz onlarca projede müşteri memnuniyetimiz oldukça yüksektir.

Anahtar Özellikler

Müşteri Memnuniyeti Doğru ve Değerinde Fiyatlandırma

  • Sektör gereklilikleri doğrultusunda çözümler üretmek
  • Test odaklı yaklaşım ve takip süreci
  • Doğru stratejiler ve çözümler sunmak

Ekibimizle Tanışın

İletişim gücü yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmiş takım arkadaşlarmızla tanışın. Yazılım teknik ekibimiz, projenin bütün aşamalarında bilgi sahibi kişilerden oluşmaktadır. Analist, yazılımcı (tasarımcı, geliştirici) ve test uzmanı gibi rollerde görev almaktadırlar.

Sistemli Çalışıyoruz

Kararlarımızı hayata geçirmek için tüm ekibimizle dikkatli hareket ediyoruz

Planlama
Uygulama
Test

İletişimde Kalalım.

Dilerseniz bize numaranızı bırakın. İhtiyaçlarınız ve gereklilikleriyle ilgili uzman ekibimiz size dönüş yapsın...

support@reateknoloji.com

Kullandığımız Teknolojiler

Yüksek düzeyde güvenlik ve performans sağlamak için en son teknolojiyi kullanıyoruz ve müşterilerimiz tarafından kullanılan sistemleri ve platformları güncellemeye büyük özen gösteriyoruz.

yukarı çık