ARKHON

Arkhon, her biri alanında uzman yazılımcılardan oluşan deneyimli bir ekip tarafından geliştirilmekte olan, sektöre girdiği andan itibaren ses getirmiş planlama ve optimizasyon aracımızdır.

Üniversitelerde Konu Başlığıyız

Peki yaptığı bu hızlı girişle bazı üniversitelerde dahi derslere içerik olmaya başlayan bu ürünümüz tam olarak ne yapmaktadır?

Veri tabanı SQL Server’da olan, kullanıcının Excel üzerinden etkileşime geçtiği bu ürünün bünyesindeki modüller, kullanıcının malzeme, üretim ve talep planlamasıyla, üretim çizelgeleme süreçlerini hızlı, güvenilir ve sistematik bir şekilde yönetmesini sağlar.

Kurulumunun ve kullanımın kolay olması, en yeni teknolojileri kullanarak ve belki de en önemlisi sektörün dinamiklerini bilen matematikçiler tarafından kodlanması alternatiflerine göre onu öne çıkarmaktadır.

Arkhonlamaya Hazır Mısın?

Arkhon, kullanıcının spreadsheet'ler üzerinden etkileşime geçtiği bir planlama ve optimizasyon aracıdır. Planlama süreçlerinin hızlı, güvenilir ve sistematik şekilde, bir orkestra gibi yönetilmesini sağlar. Planların kısa sürede hazırlanması, darboğazların ortadan kaldırılması, kriz öngörüsü ve kompleks üretim ve tedarik ortamına göre planlama gibi konularda kolaylıkar sağlar.

   

Farklı Yaklaşım

Güvenlik stoğu belirlemesi, envanter ve lojistik verimliliği ciro ve ödeme planları, destek raporları (fazla stok, kapasite kullanımı vb.) konularında ise çözüm ortağınızdır. Bugünün ve geçmişin analizi önemlidir ancak Arkhon aynı zamanda geleceğe bakar; krizlerden fırsatlar çıkartır. İş akışlarını, satışlarını güçlendirmek veya operasyonu hafifletmek için çıktığınız bu yolda çözüm ortağınızız.

   

Üretim Planlaması

Üretim ve kapasite planlaması, bir tedarik zinciri operasyonunun en karmaşık kısımlarından biridir. Arkhon'un algoritmaları, üretim performansını güçlü kılmasının yanında her ürünün kendi özelliklerini dikkate almaktadır.

Talep Tahmini

Bu başlık tedarik zincirinin en önemli parçlarından biridir. Kullanılan güçlü algoritmalar ve makine öğrenimiyle yapılan tahminlerle trend kampanyalar ve analizler noktasında en büyük yardımcınız.

Ayrıca süre, kurulum değişiklikleri ve son tarihler dikkate alınarak iş emirlerinin sırası belirlenmektedir. Sahip olduğu işlevsel algoritmalarla bunları kolayca optimize edilebilemektedir.

Materyal Planlama

Malzeme veya satın alma planlaması ise yine ayrı bir önem arzetmektedir Arkhon, talep gereksinimlerini, tedarik parametrelerini ve finansal beklentileri dikkate alan bir malzeme planlama ortamı sağlar.


Etiketler
Kategoriler
Özel Yazılım
Müşteri

ARKHON

yukarı çık