Streamlyne

Amerika California merkezli bir teknoloji firması olan Streamlyne ile işbirliğimiz iki ana hizmet kapsamında büyüyerek devam etmektedir. Boston College gibi önemli üniversitelerin de kullandığı yönetim sistemi ürününün destek ve proje geliştirmesine, Türkiye’de bulunan Java ekibimizle destek vererek devam etmekteyiz.

Projelerimizle Global Pazardayız

Hizmet kapsamında projenin yöneticisi ve uygulama geliştirmesinden sorumlu arkadaşımız da dahil olmak üzere tüm süreçlerin yönetimini, müşterimizin kendi yazılım ekibi ve yöneticileriyle beraber çalışarak sürdürmekteyiz.

Ayrıca günlük scrumlara dahil olan ekibimiz haftalık agile toplantıları ve sprintleri JIRA üzerinden yönettikleri süreçle başarı ile gerçekleştirmektedirler.

   

Neler Yapıyoruz?

Rea Teknoloji olarak, bir uzaktan hizmet yapısı olan StreamLyne'ın ana ürününün JAVA geliştirme faaliyetlerini desteklemekteyiz. Tüm SDLC adımlarını içeren geliştirme döngüsüne, giderek daha fazla yüksek kaliteli kaynak eklemesi yaptık. Ayrıca Streamlyne, 2003 yılında San Diego, California'da Vivantech adı altında kuruldu. Bir web geliştirme şirketi olarak yaşamına başlarken, çeşitli sektörlerdeki müşteriler için daha büyük kurumsal sistemlerin geliştirilmesine hızla geçiş yaptı. Ek olarak, araştırma yönetimi çözümümüzden başlayarak bulutta kurumsal SaaS ürünlerimizin ilkini de tanıtmış oldu.

Etiketler
Kategoriler
Özel Yazılım
Müşteri

STREAMLYNE

yukarı çık