HOOP-Y

Hoop-y, Android ve iOS üzerinden indirilebilen, daha önce rekor kıran birçok projede imzası olan uzman bir ekip tarafından tasarlanmış mobil oyunumuzdur.

Yapay Zekayla Analiz

Çok sayıda basketbol severin ilgiyle deneyimlediği, takımlarını kurup heyecan ve adrenalin dolu maçları geride bıraktıktan sonra kullanılan yapay zeka sayesinde istatislik ve analizlerini yaparak oyuncu performanslarını puanlayabildiği bu ürünün sevilme sebebi elbetteki sadece bunlarla sınırlı değil!

Yüksek Çözünürlük

Gerçeğe yakın geçişleri, yüksek çözünürlüğü, hız ve güncel veri entegreleriyle beraber sayamadığımız daha bir çok özelliği onu rakiplerinden açık ara öne çıkarmaktadır.

Hadi gelin detaylara birlikte göz atalım.

   

Ne Yapmalıyım ?

Uygulamayı indirin, takımınızı kurun, gerçek maçlardan elde edilen verilerle yarışıp ve bu maceraya ortak olun! Yapay zeka ile gerçek maçlar sonrasında yayınlanan istatistiklerin anlık analizinin yapıldığı, dünyada bir benzeri olmayan mobil basketbol oyunumuz Hoop-y'yi iOS ve Android'de canlıya getirmenin gururunu yaşıyoruz.

Farklı Oyun Keyfi

Takımını draft et ve dizilişini seçip, basketbol efsaneleri arasından istediğin seçimi yap ve sezon boyunca takımların GNL değerini arttır. NBA'de en sevdiğiniz yıldızların ve takımların basketbol kartlarını toplayın. Hadi sizde en sevdiğiniz çevrimiçi basketbol spor oyunuyla hayalinizdeki NBA kadrosunu zirveye taşıyın.

   
Etiketler
Kategoriler
Özel Yazılım
Müşteri

Hoop-y

yukarı çık