FUT ALERT

FutAlert REA & ELCSOFT, Oyun Endüstrisi için oluşturduğumuz ürünümüzdür. Dünya çapındaki FIFA futbol severleri için 100.000+ aktif kullanıcı ile İngiltere pazarında sunulmaktadır.

   

Farklı Yaklaşım

Sınırlı versiyonumuz oyunun %70'inden yararlanmanızı sağlayan ücretsiz bir üyelik planıyla birlikte size ulaşır. Ayrıca fiyatlandırma değişiklikleri, OTW / PTG kartları için canlı skor güncellemeleri, bireysel oyuncu fiyatları ve en son FUT haberleri hakkında bildirimler almanıza da olanak sağlar. Kullanıcılar kendi etkileşimli panolarını oluşturabilir.

   

Üyelik Planları

FUT Alert Üyelik Planları (Abonelikler aylık olarak yenilenir): Gold ve Platinum üyelik planları, uygulamaya FUT Alert uygulamasında ve web sitemizde açıklanan ekstra özellikler sağlayan aylık olarak yenilenen planlardır. Bu planlar ayrıca kullanıcılara reklamsız bir deneyim sunar.

Nasıl Kullanacağım

Hemen Apple App Store veya Google Play Store'dan uygulamalarımızı indirin. Oyuncuları veya piyasaları takip edin, fiyatlandırma uyarıları oluşturun. Canlı maç güncellemeleri ile bildirimlerlerden anında haberdar olmayı unutmayın.

Etiketler
Kategoriler
Özel Yazılım
Müşteri

FUTALERT

yukarı çık