Robert Koleji

2020 yılından bu yana Türkiye'nin önemli markalarından olan Robert Koleji ile birçok başarılı projeye imza attık, atmaya da devam ediyoruz. Bu anlamda yönetilen hizmetler kapsamında okuldaki öğrencilerin ve velilerinin gerçekleşebilecek tüm durumların takibini sağladığı bir mobil uygulamayı hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz.

Robert Öğrenci Veli Uygulaması

Okuldaki öğrencilerin ve öğrencilerin velilerinin okulda olabilecek tüm durumların takibini sağladığı bir mobil uygulamadır. Öğrenciler ve veliler okuldaki duyurular, ders takvimi, not bilgileri, belgeler, devamsızlık durumu ve daha birçok belge ve bilginin takibini bu mobil uygulama üzerinden sağlayabilmektedir.

   

Robert İş Emri Uygulaması

Projenin amacı, son kullanıcılara, yöneticilere ve diğer teknikerlere teknik personel tarafından sağlanan bakım ve tamirat işlemlerini açılan iş emri üzerinden yöneticilerin, son kullanıcıların ve personellerin takip edebilmesini sağlamaktır.
Sistem yöneticiler, son kullanıcılar ve teknikerler için her birinin farklı yetkileri ve ekranlarının bulunduğu mobil uygulama ve yöneticiler için web dashboarddan oluşmaktadır.

   

Sağladığı Faydalar

İş emri pek çok işletmede, üretim yada satış sonrası tarafından yaygın olarak kullanılır. Yönetimini sağlıklı yapabilmek içinse bir teknik servis programı kullanılmalıdır. İşletmenin satış sonrası sürecindeki performansının ölçülmesi, görev tanımlarının netleşmesi, işin en verimli biçimde planlanabilmesi için söz konusu iş emri formları kullanılmaktadır.

Neler Değişti

Bu noktada işletme içerisinde gerçekleştirilen iş tanımlarının ne ölçüde başarıya ulaştığı, hangi yönlerin yüksek hangi yönlerin düşük olduğu gibi tespitler yapabilmekteyiz. Bu sayede işletmelerin çıkan sonuçlara bağlı kurum içi iyileştirme çalışmaları yapması da mümkün hale gelebilmektedir.

Etiketler
Kategoriler
Özel Yazılım
Müşteri

Robert Koleji

yukarı çık