Whappo

Açıldıktan dakikalar içerisinde ürünlerinizin müşteriler tarafından hızla satıldığı bir mağaza sizce de hayal mi? E-ticarette birçok farklı projeyi hayata geçirerek çağı yakalamış, her biri alanında uzman yazılım ekibimiz sayesinde, tabii ki hayır.

Hayallerin Gerçeğe Döndüğü Uygulama

Online alışveriş keyfini yaşarken tedarikçiyle direkt iletişime geçip satış geçmişini görüntüleyebildiğiniz WHAPPO birçok ek özelliğiyle artık hayatımızda.
Peki alanında ses getiren diğer ürünlerimizde olduğu gibi onu benzerlerinden ayıran başka neler var? Whappo-Cüzdan sayesinde puanlarınızı sadece mağazalarda değil hayatın her alanında kullanmanın keyfini çıkartın. Hadi gelin bu popüler ürünü daha yakından inceleyelim...

Whappo'yla Online Alışveriş Keyfi

Whappo, dükkanlar ile kolayca iletişim kurmanızı ve alışveriş yapmanızı sağlar. Ayrıca dilediğiniz konuma hızlıca sipariş vermenizin ve ödeme yapmanızın kolaylığını yaşatır. Konum bazlı adres seçip sipariş takibi yapmanız sizin için artık çok daha kolay! Whappo geniş mağaza ve hizmet listesi ile her zaman ve her yerde yanınızda.

   
   

İş Vereni İyi Anlıyoruz

Eğer müşteri ilişkilerinizi güçlendirmek, satışlarınızı arttırmak ve satış ekibinizin hedeflerine daha kolay ulaşmasını sağlamak istiyorsanız sizde Whappo kullanmalısınız.

Başka Neler Var

Binlerce dükkan ve hizmet ile birebir iletişim kurabilir ve onlarla sohbet ederek hızlıca sipariş verebilirsiniz. Whappo Chat ile siparişin bulunduğun konuma teslim edilmesini dükkana iletebilirsin. Siparişinizi teslim aldıktan sonra güvenli bir şekilde ödeme yapabilir, dükkan veya hizmet için geri bildirimde bulunabilirsiniz. Özgür olmanın keyfini çıkartın!

Etiketler
Kategoriler
Özel Yazılım
Müşteri

WHAPPO

yukarı çık