Bilojistik

REA Teknoloji'nin yeni ürünü Bilojistik; ev eşyası, sanat eseri gibi araçların yurtiçi ve yurtdışına taşımacılığı yapan küçük ve orta ölçekli nakliye şirketlerinin A'dan Z'ye iş akışlarını organize eden bulut tabanlı bir lojistik uygulamasıdır. Rakiplerine göre çok daha kullanışlı bir arayüze sahip olan Bilojistik; Şirket içindeki tüm iş akışını dijitalleştirerek verimliliği artırır ve belgelendirmeyi kolaylaştırır.

   

Lojistik Hizmetleri

Herhangi bir ürünün üretilmeye başladığı ilk üreticiden kullanacak son tüketiciye kadar olan süreçte nakliye, depolama, gümrükleme, ambalajlama, dağıtım aşamalarında yanınızdayız müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendirdiğimiz entegre lojistik hizmet çözümleri ile fark yaratırız. Sektörlere özel hızlı, esnek çözümlerimiz, uzman ekibimiz ve güçlü IT altyapımız ile ticaretinize güç, işinize değer katarız. Sunduğumuz profesyonel ve nitelikli lojistik hizmetleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı, verimli ve güvenilir bir deneyim vadediyoruz.

   

Hedef Tutturma

Eğer müşteri ilişkilerinizi güçlendirmek, satışlarınızı arttırmak ve satış ekibinizin hedeflerine daha kolay ulaşmasını sağlamak istiyorsanız sizde Bilojistik kullanmalısınız.

Başka Neler Var

Teknolojinin gelişimi ile insanların alışkanlıklarını büyük ölçüde etkileyen dijitalleşme, e-ticaret faaliyetlerinin yoğunluğunu artırmaya devam ediyor. Bilojistik olarak e-ticaret lojistiği hizmetlerimizi, ürünlerin alıcılara istenildiği şekilde, güvenle ve hızla teslim edilmesi için gereken bütün hassasiyetleri gözeterek sürdürüyoruz.

Etiketler
Kategoriler
Özel Yazılım
Müşteri

BİLOJİSTİK

yukarı çık