Borusan Otomotiv

Otomotiv sektörünün köklü şirketlerinden olan Borusan ile birçok başarılı projeye imza attık ve atmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda geliştirdiğimiz projeler ile müşterilerin ikinci el araç alımlardan servis ürün takibine kadar birçok alanda ciddi oranda kolaylık ve verim artışı sağlayan yapılar geliştirmiş bulunmaktayız.

Borusan Otomotiv İkinci El

Bu projemiz, bir Borusan Otomotiv Grubu markası olarak, ikinci el araç alım, satımı, uzun dönem kiralama, takas ve finansman hizmetleri ile ilgili, Türkiye genelinde yaygın yetkili satıcısı ve satış ağının, sizlere daha iyi hizmet verebilmesi için oluşturulmuş bir ortak platformdur.

Borusan Otomotiv İkinci El otomobil platformunda her marka, model ve yaşta araç takası ve satım hizmetlerine ek olarak, BMW Premium Selection, MINI Next, Jaguar Approved ve Land Rover Approved programları ile genişletilmiş güvenceye sahip otomobillerin sunulmasına da destek vermektedir.

Ayrıca Borusan Otomotiv’in temsil ettiği tüm marka model otomobillerin, bireysel ve kurumsal pazarda ikinci el uzun dönem kiralama hizmeti de vermektedir.   

Serzat - Servis Zaman Takip Projesi

Tüm personellerin bilgilerini çalışma planını (izinli, ek mesai vb.) atölye planlama ekranı sayesinde iş bazlı takibini oluşturur.Ek olarak atölye takibi personel ve araç durumları şeffaf bir şekilde sistem üzerinden takip edilebilmektedir.İşlemler, personel bazında diğer tüm kontrollerin de yapıldığı yerdir.Ayrıca araçların yıkama durum bildiriminin de yapılmasını mümkün kılar.

  • Personel ve Atölye Yönetimi
  • Çalışma Planları Yönetimi
  • Atölye Planlama Yönetimi
  • İş Emri Yönetimi
  • İşlem Yönetimi   

CFD Depo

Sistem tanımlanan admin, superadmin rolü doğrultusunda aktivite ürünlerinin stok bilgileriyle sisteme kaydedilmesini ve aktivitelerden gelen sipariş takibini sağlar. Hizmet alan user kendisi için hazırlanan ekran üzerinden ürünlerin aktivitesine gelmesi için talep oluşturabilir. Admin/Superadmin gelen talep üzerinde düzenleme yaparak veya yapmadan talebi onaylayabilir.   

Copilot Next

REA Teknoloji, Borusan Otomotiv’in uzun vadeli ve dijitalleşme vizyonuyla tam uyumlu olarak almış olduğu proje sayesinde araçların teknik özellik ve yeterlilikleri de detaylı bir şekilde takip edilebilmektedir.

Etiketler
Kategoriler
Özel Yazılım
Müşteri

Borusan Otomativ

yukarı çık