Canik

Türk Savunma Sanayisinin markalaşıp dünyaya yayılmış şirketlerinden Canik'le büyüyerek devam eden işbirliğimiz kapsamında birçok önemli projemiz bulunmaktadır. Bu bağlamda hayata geçirdiğimiz yapılardan bazıları şunlardır;

Canik APP

CANiK’in diğer tüm platformlarıyla CANiK ID üzerinden entegre bir şekilde çalışan mobil uygulamadır; Kullanıcılar, kendilerine özel CANiK ID ile giriş yapabilirler ve yine kendine ait silahları ve aksesuarları ekleyip ilgili silaha ait atış ve bakım kaydını tutabilirler. Uygulama bünyesinde aynı zamanda, dâhili bir atış kronometresi (Shot Timer) ile atış sayısı ve desibel tespiti yapılabilmektedir. Uygulama, CANiK Store'a ait silah ailesi ve aksesuarlarını inceleme fırsatı da sunmaktadır. İlerleyen dönemlerde, silah ve aksesuarların sanal ortamda birleştirilerek kullanıcıya özel ateşli silah çözümleri sunacak olan CANiK Configurator ve CANiK SMART SFS'de bu uygulama üzerinden erişilebilir olacaktır.

   
   

Canik.Com

CANiK Store ürünlerinin kurulacak E-ticaret sitesinden son kullanıcılara satışının yapılacağı ortamdır. Microsft Dynamics 365 ile entegrasyon sağlayacak şekilde yapılmaktadır.

   
   

Canik ID

Microsoft Azure B2C ortamında inşaa edilen ve her kullanıcı için benzersiz değer alacak olan unique key'dir. CANiK'in diğer tüm platformlarıyla entegre bir şekilde konuşmaktadır ayrıca sosyal medya hesapları, e-mail ve cep telefon numarası gibi bilgiler ile sisteme login/register olunabilmektedir.

Configurator

Kullanıcı CANiK'e ait silahları 3D ortamda görüntüleyebilmekte, silahın rengini değiştirebilmekte ve ilgili silaha takılabilir aksesuar objelerini ekleyip/çıkartıp silahını konfigüre edebilmektedir.

QR OnePage

CANiK ürünlerine ait barkodları kameradan tarayınca ilgili ürünün detay sayfasında yönlendirilmektedir. Ayrıca ekran içerisinde ürüne ait görsel ve teknik bilgiler bulunmaktadır.

Etiketler
Kategoriler
Özel Yazılım
Müşteri

Canik

yukarı çık