Madame Coco

Rea Teknoloji olarak Türkiye'nin önemli markalarından, Madame Coco ile diğer iş ortaklarımızla olduğu gibi başarılı projelere imza atmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda birden çok yapıda bilişim teknolojileri hizmetleri sunmaktayız.

Bunlardan TLS entegrasyonu ile Madame Coco ve TLS, antrepoya gelen ve kendilerinden ithalat-ihracat olarak aktarılacak ürünlerin yönetimini portal üzerinden sağlamaktayız. Bir Koli Bir İrsaliye projesiyle ise Madame Coco ve anlaşmalı olduğu lojistik firmalarının süreçlerinin yönetimini yürütmekteyiz.

Bir Koli Bir İrsaliye

Bu proje ile mail üzerinden ilerleyen manuel ASN numarası, sipariş ve sevk oluşturma gibi süreçleri ortadan kaldırarak, lojistik sağlayıcılar ile Madame Coco arasında otomatik data akışının ayarlanması ve bu süreçlerin baştan sona panel üzerinden takip edilmesi hedeflenmektedir.

   

TLS Entegrasyon

Madame Coco yurt içi ve yurt dışı ürün satın alımları yapmaktadır. Yurt dışından satın alınan ürünlerin bir bölümü antrepoya getirilirken sadece lojistik operasyonu değil, yasal mevzuat çerçevesinde belirlenen maddeler de yerine getirilmektedir. Antrepoya getirilen ürünlerin bir kısmı ceva deposuna ithalat olarak sevk edilmekte, bir kısmıysa antrepoda stok olarak tutulup yurt dışındaki ülkelere transit olarak sevk edilmektedir.

   
   

TLS Entegrasyon projesinin amacı ise antrepoda ASN oluşturma ile başlayıp, sonrasında depoda manuel ilerleyen süreçleri ortadan kaldırarak, TLS sistemi (LV3) ile Madame Coco’nun ERP yazılımı (NEBİM) arasında otomatik olarak data akışının oluşturulması ve tüm süreçlerin baştan sona panel üzerinden takibinin sağlanmasıdır.

Etiketler
Kategoriler
Özel Yazılım
Müşteri

Madame Coco

yukarı çık