MINI COOPER

Otomotiv sektörünün köklü şirketlerinden olan Borusan ile birçok başarılı projeye imza attık atmaya da devam ediyoruz.Bu kapsamda MINI için geliştirdiğimiz yapıda, müşterilerin yetkili satıcıya gitmeden istediği araç için, dilediği yerde veya yetkili satıcı seçeneğiyle, belirlediği tarih ve saatte test sürüşü talebi girebilmeleri amaçlanmaktadır.

Oluşturulan bu talep, yönetim paneli üzerinde listelenir, düzenlenebilir yada iptal edilebilir. Ayrıca sitedeki araç, danışman ve randevu saatlerinin yönetimi yine panel üzerinden gerçekleşebilmektedir.

   

Peki MINI PRIME ile Neleri Başardık?

Araç sahiplerinin, bakımdan spesifik araç hizmetlerine kadar birçok halanda ayrıcalıklarla yararlanabilmesini sağlarken, Mini Prime üyeliği bulunan müşteriler içinse, avantajlı kampanyalar, ücretsiz deneme süresi hakkı ve geliştirilebilecek pek çok ek paketi de unutmadık.

   

Dilediğiniz Yerde Yanınızdayız

Yetkili satıcıya gitmeden istediğiniz araç için dilediğiniz yerde, belirlediğiniz tarih ve saatte test sürüşü talebi oluşturabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken portal üzerinden gerekli adımları takip etmek Sonrasındaysa eşssiz sürüş keyfinin tadını çıkarmak!

Etiketler
Kategoriler
Özel Yazılım
Müşteri

Borusan Otomotiv

yukarı çık