Sizin İçin Buradayız

İşletmelerin ve insan kaynakları departmanlarının ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen projemizde her kurumun kendi işleyişine göre farklı yapılarda organizasyonlarını yönetebilmelerine olanak sağlayan özellikler mevcuttur.

Bu durum kendilerine, değişen iş yapış şekilleri, farklı ödüllendirme sistemleri veya organizasyonun tümünü işleyişlerine göre düzenleyebilme olanağı sunar. Böylece yazılım seçenekleri arasından size en uygun olan modülü tercih edebilmeniz mümkün hale gelmektedir.

Ayrıca yazılım üzerinden iş süreçlerinizi dijitale taşırken zaman ve maliyet tasarrufunuzu da en üst seviyeye çekebilirsiniz. Performans değerlendirme modülüyleyse çalışanlarınızın yetkinlik, hedef ve sorumluluk bazlı performanslarını değerlendirebilmektesiniz.

   
   

Her Şey Seninle Başlar

Her şey SEN'inle başlıyor. Sağlıkla, mutlulukla, keyifle, neşeyle, sevdiklerinle ve seni sevenlerle hayat daha güzel, daha anlamlı. Hepsinin merkezinde, hayatının tam ortasında "SEN" varsın...

   
   

SenCard Üyelik

Program üyeleri tarafından sunulan özel sağlık sigortası sayesinde yalnızca sağlık risklerine karşı finansal koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda "Sağlıklı, Enerjik ve Neşeli" bir başka SEN'i keşfedebilmek için senCard Üyelik Programı'na katılma hakkı da kazanmış olursun.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Bupa Acıbadem’in kalite ve ​güvencesiyle tamamlayıcı ​sağlık sigortası alanlar, hem ​nakit hediyeler kazanıyor, ​ hem de binlerce sağlık ​ kurumundaki indirimlerden faydalanıyor.

Market

İhtiyaç duyduğunuz güvence ve sağlıklı yaşam paketlerine sadece dakikalar içinde sahip olabilir, kullanıcı dostu arayüzü ile kolay kullanımı deneyimleyebilir, ​ kişiye özel seçimleriniziyse dilediğiniz kadar inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

​ İç kaynaklarla geliştirilen alt yapısı sayesinde, güvenli ödeme ve güçlü alt yapısı sayesinde, güvenli ve veri kaybınızı engelleyebilir, ​ senCard üyesi olmanın birçok ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.​ Ailenizle birlikte gönlünüzce eğlenmek, tatilin ​ keyfini doyasıya çıkarmanız için Bupa Acıbadem ​ güvencesiyle seyahat sağlık sigortası paketlerine tek tıkla sahip olabilirsiniz.

İşverenleri Unutmadık

Bildiğiniz üzere artan çalışan memnuniyeti sayesinde turn over azalır. Bu durum nitelikli çalışanları şirkete çekmekte önemli rol oynamakta, şirketin de marka değerini daha yukarılara taşımaktadır.

Etiketler
Kategoriler
Özel Yazılım
Müşteri

SenCard

yukarı çık